Turnieje pełne emocji!

Historyczne zasięgi!
Zobacz!

GGDAB Duo Cup – 06.01.2024 r.

GGDAB Duo Cup
Podsumowanie turnieju

GGDAB Duo Cup — największy turniej Fortnite w Polsce!

6 stycznia 2024 roku odbył się GGDAB Duo Cup – inaugurując nowy rok jako pierwsze wydarzenie e-sportowe w Polsce, które, mamy nadzieję, zostanie zapamiętane jako największy turniej Fortnite w kraju. Nasz turniej zgromadził imponującą liczbę 5152 uczestników, a pięciogodzinna rywalizacja transmitowana na Twitchu i Discordzie przyciągnęła szeroką publiczność.

Siedemdziesięciu laureatów turnieju oraz towarzyszących konkursów zdobyło nagrody o łącznej wartości 30 tysięcy złotych. Po ogłoszeniu zwycięzców – TOP25 drużyn, odbył się dodatkowy turniej Solo dla najlepszych 15 drużyn, w którym trzydziestu graczy rywalizowało w dodatkowej rundzie. Najlepsza piątka zdobyła cenne nagrody, w tym komputer od NTT System, fotel gamingowy od Genesis, zestaw gamingowy od Aurora oraz myszki gamingowe od Bloody.

Sukces GGDAB Duo Cup to dla nas ogromne osiągnięcie i ważny krok w rozwoju polskiej sceny e-sportowej. Nie spoczywamy jednak na laurach — już teraz szykujemy kolejne edycje turniejów. Naszym celem jest stworzenie największej i najlepszej platformy e-sportowej w Polsce. Zanim to osiągniemy, chcemy udowodnić naszej widowni i graczom, że potrafimy organizować niezapomniane i profesjonalne wydarzenia.

Duo Cup – 16/17.03.2024 r.

Day of Duel Duo Cup

GGDAB ponownie udowadnia, że nie ma sobie równych!

W dniach 16-17 marca 2024 roku zorganizowaliśmy ogólnopolski turniej Fortnite przy wsparciu Arka Milika, Patryka “Rojsona” Rojewskiego, Adama “Prescota” Miśta oraz Team Active z grupą influencerów Fortnite. Nasz turniej, Day of Duel Duo Build Fortnite, okazał się największym w Polsce w kategorii Duo Build, przyciągając 4224 uczestników.

Pula nagród wynosiła 40 000 złotych, a ponad 100 osób zdobyło cenne nagrody w turnieju i konkursach towarzyszących. O naszym wydarzeniu pisały czołowe portale, takie jak gram.pl i cybersport.pl, podkreślając jego znaczenie dla polskiej sceny e-sportowej.

Materiały marketingowe promujące turniej, w tym posty, tweety, reelsy i TikToki stworzone przez nas i naszych influencerów, osiągnęły ponad 3,2 miliona wyświetleń. W promocję turnieju zaangażowało się aż 40 influencerów, co znacznie przyczyniło się do jego sukcesu. Transmisja na żywo z turnieju na platformie Twitch przyciągnęła ponad 60 000 widzów, a w trakcie całego wydarzenia rozdaliśmy ponad 200 nagród, co dodatkowo zwiększyło zaangażowanie uczestników i widzów.

Sukces Day of Duel Duo Build Fortnite to kolejny dowód na to, że GGDAB nie ma sobie równych w organizacji e-sportowych wydarzeń w Polsce. Jesteśmy gotowi, aby podnosić poprzeczkę coraz wyżej! Kolejne turnieje już wkrótce, ale już jesteśmy pewni, że przyniosą sporo emocji.

Podsumowanie turnieju

Wingman Cup – 20/21.04.2024 r.

Wingman Cup
Podsumowanie turnieju

GGDAB prezentuje: Day of Duel Wingman – Legendarny Turniej CS2!

20-21 kwietnia 2024 roku zorganizowaliśmy już trzeci turniej gamingowy, tym razem w CS2! Day of Duel Wingman – turniej, który wkrótce stanie się legendą! Wspólnie z naszymi ambasadorami, Arkadiuszem Milikiem, Patrykiem „Rojo” Rojewskmi, oraz Adamem “Prescotem” Miśtą, oraz przy wsparciu znakomitych sponsorów, w tym SteelSeries, Turtle Beach, Govee, Tracer, Lexar i Trust, stworzyliśmy coś niezwykłego.

Na platformie Faceit, osiem drabinek po 128 uczestników ścierało się w zaciętej rywalizacji o miejsce w wielkim finale, który rozegrano 21 kwietnia. Z ogromną pulą nagród w wysokości 40 000 złotych i aż 50 uczestników uhonorowanych za Top 25, Day of Duel Wingman stał się punktem odniesienia dla całej społeczności e-sportowej. 

Naszym partnerem technicznym był GoodGame, gwarantujący płynność i profesjonalizm podczas trwającego eventu. Media takie jak android.pl i strefa-gracza.pl śledziły nasze poczynania i rozpisując się na swoich portalach o naszym turnieju. 

Nasze działania promocyjne przyniosły spektakularne wyniki: 1,8 miliona wyświetleń w social mediach

Promocję turnieju wsparło także 20 influencerów, a informacje o wydarzeniu dotarły do 30 grup na Facebooku poświęconych CS. NA turniej zarejestrowało się aż 2298 osób. Podczas turnieju udało nam się rozdać 165 nagród — dla TOP25 oraz w konkursach odbywających się w okresie promocji jak i w czasie trwania turnieju.

Day of Duel Wingman to kolejny kamień milowy w naszym zaangażowaniu w polską scenę e-sportową. Jesteśmy dumni z zaangażowania i pracy, jaką wkładamy, aby każde wydarzenie było wyjątkowe. Kolejny turniej już w czerwcu. 

CONTACT

Do you have any questions? Are you interested in cooperation? You want to know more
about our project? Write to us - we will answer every message.

Info

10 + 9 =

en_GBEnglish