WHO WILL SPEND TIME ON COMPUTER GAMES?

2 Mar 2022

Do you know internet users who - at least from time to time - will not be tempted by a small round of their favorite game;)? We assure you that there are few of them!

Rynek gier komputerowych jednoczy coraz więcej osób zainteresowanych taką formą rozrywki. Jeszcze niedawno sądzono, że standardowy gracz to samotny mężczyzna, który niewiele zarabia.

Na szczęście coraz więcej osób jest świadomych tego, że taka forma rozrywki to po prostu dobra zabawa, a nie sposób na ucieczkę od rzeczywistych problemów.

Wystarczy wspomnieć, że coraz więcej znanych firm tworzy swoje wirtualne drużyny, a w rynek gier często angażują się osoby publiczne ze świata sportu i biznesu. Służą dobrymi radami, wspierają rozwój platform i dbają o ich wartość intelektualną.

Stereotyp Mężczyzny przesiadującego całe popołudnie przed komputerem już dawno został obalony. Około połowę graczy stanowią bowiem kobiety, i to w różnym wieku. 

Grają głównie mieszkańcy wsi, ale nie brakuje też zawodników z miast i miasteczek. I to wcale nie samotników ze zbyt niskim budżetem! Duża część z nich ma stałą pracę i fundusze wystarczające na wszystkie wydatki oraz oszczędności.

A nawet jeśli przed komputerem usiądzie jakiś samotny Pan, to czemuż by gry nie miały sprzyjać tworzeniu nowych społeczności i wzajemnemu poznawaniu się;)?

en_GBEnglish