Tworzymy nowe doświadczenia w roz(g)rywce

Turniej GGDAB DUO CUP
Dołącz do turnieju

Turniej GGDAB DUO CUP – 06.01.2024 r.

This event is not sponsored, enorsed or administrated by Epic Games Inc.

sponsorzy

  By zapisać się do turnieju, uzupełnij poniższy formularz oraz dołącz do grupy Discord i zostaw follow na X / IG

  Regulamin i zasady znajdziesz na grupie Discord.

  Aby wysłać formularz, dołącz do:

  oraz obserwuj nas w przynajmniej w jednym z kanałów:

  Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszej społeczności:

  O nas

  GGDAB działa w branży gier wideo, i tworzy wysoce konkurencyjną i dochodową organizację e-Sportową, która będzie organizować najwyższej klasy turnieje i pojedynki dla amatorów, jak i profesjonalistów na całym świecie.

  Naszym celem jest zbudowanie światowej klasy platformy do gier e-sportowych online, która może konkurować i wygrywać z wiodącymi organizacjami e-sportowymi. Platformy umożliwiającej organizowanie zawodów i turniejów z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi dla amatorskich zawodników oraz profesjonalnych graczy, aby mogli między sobą rywalizować i rozwijać swoje umiejętności.

  Projektujemy własne gry oraz korzystamy z istniejących już tytułów innych developerów. Główną uwagę skupiamy na tym aby każda gra dostępna na platformie nie posiadała elementów losowych. Wynik pojedynku czy turnieju uzależniony jest jedynie od logicznego myślenia, refleksu oraz umiejętności sterowania padem, telefonem czy klawiaturą i myszką. Dzięki temu mamy do czynienia ze sprawiedliwą rywalizacją.

  INVEST CUFFS KRAKÓW 2023 – Fotorelacja

  CO-FOUNDERS

  Szymon Gaczek

  Szymon Gaczek

  Chief Executive Officer

  Przeczytaj BIO

  Główny pomysłodawca i motor napędowy projektu w jednym. W 2019 r. wpadł na pomysł stworzenia innowacyjnego projektu jakim jest Day of Duel.
  Od lat zajmuję się tworzeniem strategii i struktur sprzedaży.Otrzymał
  nagrodę najlepszego pracownika Human Credito Consulting Sp. z o.o. Był
  także odznaczony nagrodą najlepszego pracownika na Polskę południową przez Dominet Bank. Były dyrektor handlowy KAZ S.C. Wprowadził nowe produkty na rynek m.in. Browar na Krośnie czy BOOZE, gdzie zajmował stanowisko dyrektora sprzedażowego.      Pełnił funkcję Wiceprezesa w klubie Leśnik Kobiór, który w tym czasie awansował do wyższej ligii. Były sportowiec z mnóstwem wyróżnień i tytułów w Polsce. Czterokrotny zwycięzca zawodów tenisa ziemnego Pro-Surf w Katowicach.
  Trenował karate, szermierkę oraz grę w piłkę nożną.
  Ma wysokie zdolności negocjacyjne oraz sprzedażowe, aby przyciągać partnerów biznesowych z różnych branż, a także profesjonalnych
  graczy w Polsce, aby firma mogła konkurować w e-sporcie oraz na rynku gier komputerowych i mobilnych.
  W 2012 roku zorganizował Śląską Strefę Kibica w WPKiW.   Absolwent WSZOP wydziału bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i migracji.
  Uczęszczał na GWSH na kier. Marketing i zarządzanie przedsiębiorstwem.
  Ukończył również AWF na kierunku zarządzanie, marketing, gastronomia i hotelarstwo.

  Mariusz Kaletka

  Mariusz Kaletka

  Managing Director

  Przeczytaj BIO

  Manager z doświadczeniem przekraczającym typowe stanowisko kierownicze. W swojej karierze nadzorował projekty informatyczne, których budżet niejednokrotnie przekraczał 1 milion złotych. Z dużymi sukcesami realizował projekty programistyczne dla banków (PKO BP), czy firm ubezpieczeniowych (TU UNIQA). Brał udział w inicjatywach finansowanych z platform crowdfundingowych i z dużym zaangażowaniem udziela swojej wiedzy przy realizacji tego projektu.

  Łukasz Batog

  Łukasz Batog

  Managing Vice-President

  Przeczytaj BIO

  Inwestor z wieloletnim doświadczeniem i dużymi sukcesami w zarządzaniu rozbudowanymi przedsiębiorstwami na terenie Polski oraz poza jej granicami.

  Jego wkład w realizację projektu Day of Duel to nie tylko środki pieniężne wpłacone na stworzenie wersji demonstracyjnej, ale także niezliczone kontakty z różnych branż, jakże ważne przy zarządzaniu tym przedsięwzięciem.

  Inwestorzy strategiczni

  Arkadiusz Milik

  Arkadiusz Milik

  Sportowiec, Piłkarz

  Przeczytaj BIO

  Piłkarz Juventusu, reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik Mistrzostw Świata oraz Europy.
  Od kilku lat również biznesmen. Aktywnie Inwestuje w start-upy oraz na rynku nieruchomości. Właściciel restauracji Food & Ball w Katowicach. Inwestor strategiczny GG DAB Polska S.A.

  Patryk "Rojo" Rojewski

  Patryk "Rojo" Rojewski

  Influencer, YouTuber, Gamer

  Przeczytaj BIO

  Influencer, YouTuber z ogromnym doświadczeniem i pasją do grania w gry komputerowe. Prowadzi sklep internetowy, angażuje się w działania charytatywne oraz inwestuje w poważne projekty gamingowe. Ludolog i wielbiciel szeroko pojętej sztuki oraz człowiek o wyjątkowym poczuciu humoru. Na przestrzeni lat udało mu się zbudować ponad 2-milionową społeczność we wszystkich swoich kanałach. Jako gamer współpracuje z największymi firmami z branży.

  Adam “Prescot” Miśta

  Adam “Prescot” Miśta

  Twarz projektu

  Przeczytaj BIO

  Jest aktualnym Mistrzem Świata w kategorii broni Battlefield 3 (tytuł zdobyty w 2017 roku i do dzisiaj nie pobity). Jest też ambasadorem wielu marek (California Access, Magniflex, Komputronik).

  Alicja Pyszka - Bazan

  Alicja Pyszka - Bazan

  Inwestor, influencer, sportowiec

  Przeczytaj BIO

  Jest mistrzynią Polski w Bikini Fitness a także zdobywczynią Pucharu Polski w kategorii Fit Model. Dwukrotna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy oraz na Mistrzostwach Świata.

  ZESPÓŁ

  Bartosz Sowa

  Bartosz Sowa

  Chief Technology Officer

  Przemysław Trybała

  Przemysław Trybała

  New Business Manager

  Przeczytaj BIO
  Innowacyjne myślenie to jego specjalność. Miłośnik nowoczesnych rozwiązań programistycznych. Posiada doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych oraz wydawaniu ich na rynek,
  a także doświadczenie w zespołem.

  Ma na swoim koncie doświadczenie związane z e-commerce i marketingiem.

  Sandra Woźniak

  Sandra Woźniak

  Digital Art Director

  Przeczytaj BIO

  Do zespołu GGDAB dołączyła w 2020 roku. Zajmuje się tworzeniem produktu GGDAB pod względem UX oraz UI. Uczęszczała na GWSP w Katowicach na kierunek Projektowania Gier i Grafiki Interaktywnej. Posiada dyplom fototechnika. Uczyła projektowania grafiki w Żak sp. z o. o.

  Artystyczna dusza, mająca za sobą wiele wernisaży oraz warsztatów prowadzonych z zakresu fotografii, kreacji wizualnych oraz wystaw graficzno – fotograficznych.

   

  Michał Batog

  Michał Batog

  Marketing Director

  Przeczytaj BIO

  Przedsiębiorca specjalizujący się w tworzeniu strategii rozwoju biznesu. Nadzoruje kampanie marketingowe posiadanych przez siebie marek polskich i zagranicznych.

  Maciej Grzybek

  Maciej Grzybek

  International Tax Advisor

  Przeczytaj BIO

  Trener biznesu, specjalista ds. międzynarodowego planowania podatkowego, doświadczony menedżer. Znajduje skuteczne rozwiązania na problemy związane z prowadzeniem działalności.

  Absolwent Szkoły Trenerów Brainstrom oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

   Specjalista ds. międzynarodowego planowania podatkowego / International Tax Advisor.
  Zasiada w zarządach wielu spółek w Polsce i za granicą. Znajduje skuteczne rozwiązania na problemy związane z prowadzeniem działalności. Doradza czołowym deweloperom, giełdom kryptowalut jak również firmom handlowym w tym sprzedaży diamentów.

  Dyrektor zarządzający w ITP GROUP Premium Services Ltd.
  Swoje działania rozwija na rynkach w Wielkiej Brytanii, Estonii, Malcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Szwajcarii, Cyprze i wielu innych.

  Kuba Nagórski

  Kuba Nagórski

  Public Relations Adivistor

  Przeczytaj BIO

  W co.brick. Odpowiedzialny za tworzenie akceleratora i budowę lokalnego ekosystemu startupwego. Mentor od lat wspierający startupy na różnych etapach rozwoju.

  Co-founder i CEO w grupie Spindigital.pro.  Co-founder i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass, start-upie rozwijającym technologię smart mirrors.  Współwłaściciel agencji kreatywnej. Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, doradzając w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi.

  Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media.
  Otrzymał tytuł Absolwenta z Pasją Uniwersytetu Śląskiego. Nominowany przez portal NaszeMiasto.pl do tytułu katowiczanina roku. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony.  Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości przez Izbę Gospodarczą.

  Marcin Ciepiel

  Marcin Ciepiel

  Game Developer

  Przeczytaj BIO

  Autor książki o cyberbezpieczeństwie „Jestem Tobą”.
  Twórca nowych rozwiązań technologicznych AR oraz wieloletni Developer Gier mobilnych i komputerowych dla klientów z całego Świata.
  Właściel firmy Deweloperskiej Gier Sample Text.
  Ukończył studia Inżynierskie BEng Computer Science w Cambridge na Uniwersytecie Anglia Ruskin z projektem CyberSecurity. Jest wynalazcą i twórcą  autorskiego algorytmu szyfrującego dane.
  Hobbystycznie zajmuje się tworzeniem Rozszerzonej rzeczywistości.
  Twórca Asystentki głosowej AR oddającej emocje.
  Tworzył również projekt sterowania postacią za pomocą rąk w grze Cyberpunk (okulary AR).

  Robert Mucha

  Robert Mucha

  Front-end Developer

  Przeczytaj BIO

  Współtworzył wiele projektów z zakresu webdesignu oraz wdrażania stron internetowych. Współpracował z firmami o zasięgu lokalnym oraz międzynarodowym. Gitarzysta muzyk, hobbistycznie interesujący się fotografą. Prywatnie ojciec dwóch córeczek. W wolnych chwilach zapalony gracz.

  Marcin Januszewski

  Marcin Januszewski

  Team leader, Backend developer, wsparcie technologiczne

  Przeczytaj BIO

  Tworzy autorski i bezpieczny system portfeli oraz transakcji w serwisie, aby zachować najwyższą jakość produktu w każdym miejscu platformy. Opracowuje rozwiązania, plan realizacji i nadzoruje przebieg prac poprzez pozostawanie w ciągłym kontakcie z każdym deweloperem.

  Doświadczenie: Kubernetes, Terraform, .NET, .NET Core, C#, Node.js, React.js

  Dorota Nowak-Wiltosz

  Dorota Nowak-Wiltosz

  Frontend developer

  Przeczytaj BIO
  Zastępuje moduły wymagające aktualizacji, nowymi, lepszymi rozwiązaniami.

  Frontend developer korzystająca i rozwijająca się w najnowszych technologiach. Wolny czas poświęca doskonaleniu swoich umiejętności siatkarskich. Na co dzień pracuje w React, TypeScript, Redux, HTML i CSS.

  I wielu innych

  I wielu innych

  Zjednoczonych we wspólnym celu!

  Osoby współpracujące

  Tomasz Kozieł

  Tomasz Kozieł

  Member of the Supervisory Board of GGDAB POLSKA S.A.

  Przeczytaj BIO

  Praktyczne doświadczenie zdobywał w największej kancelarii prawnej na Śląsku – ADP Popiołek Adwokaci i Doradcy w Katowicach. W ciągu wieloletniej pracy zawodowej udzielał wsparcia prawnego osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom z różnorodnych branż. Uczestnictwo w wielodniowych negocjacjach między przedsiębiorcami pozwoliło mu rozwinąć umiejętności analityczne oraz interpersonalne, a także zarządzanie projektami.

  Poza stałym doradztwem na rzecz przedsiębiorców, od kilku lat specjalizuje się w zakresie doradztwa dotyczącego ochrony danych osobowych, prowadząc liczne szkolenia i dostosowując działalność przedsiębiorców do przepisów rozporządzenia ogólnego, tzw. RODO.

  Bartosz Pluta

  Bartosz Pluta

  Legal Consulting

  Przeczytaj BIO

  Project manager w spółce gamingowej z wieloletnim doświadczeniem.
  Pomoc koncepcyjna na wczesnych etapach projektu.

  NASZE CELE

  Naszą wizją jest zbudowanie światowej klasy platformy do gier e-sportowych online, która może korzystnie konkurować z wiodącymi organizacjami e-sport na całym świecie.

  Naszą misją jest stworzenie platformy umożliwiającej organizowanie zawodów i turniejów z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi dla amatorskich zawodników i drużyn e-sportowych oraz profesjonalnych graczy, aby mogli między sobą konkurować i rozwijać swoje umiejętności.

  Chcemy być liderem w przygotowywaniu drużyn e-sportowych z całego świata, tak aby każdy gracz mógł przygotowywać się do rozgrywek na igrzyskach olimpijskich w najbliższej przyszłości.

  News

  Real-Time Multiplayer Game Developer Specialist

  Real-Time Multiplayer Game Developer SpecialistSALARY brackets6 000 - 16 000 PLNDescriptionDay of Duel is an upcoming e-sport web service for gamers from all over the world. With its fair matchmaking system, users can compete with each other for real money, playing...

  czytaj dalej

  KONTAKT

  Masz Pytania? Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz wiedzieć więcej
  o naszym projekcie? Napisz do nas – odpowiemy na każdą wiadomość.

  Informacja

  1 + 4 =

  pl_PLPolish